Pašlaik lasāt ...
Biedrībā, Jaunumi, Sarīkojumi

2. jūnijā – Dr.demogr. I.Indāna lekcija par Latvijas – Krievijas attiecībām

Svētdien, 2013. gada 2. jūnijā plkst. 1PM (425 Hoffman Ave, San Francisco) klausīsimies Dr.demogr. Ivara Indāna lekciju “Krievijas vieta un loma Latvijas ārpolitikā”.

Ivars Indāns ir ieguvis Latvijas Universitātes doktora grādu sociāli ekonomiskajā demogrāfijā.

I.Indāns bijis doktorants LU Ekonomikas un vadības fakultātes Statistikas un demogrāfijas katedrā, strādājis Latvijas Ārpolitikas institūtā, Austrumeiropas politikas pētījumu centrā, Ārlietu ministrijā, dažādās darba grupās kā pētnieks, kā arī kā konsultants USAID un ASV organizācijas Freedom House palīdzības projektā LR Naturalizācijas pārvaldei.

I.Indāns ir autors pētījumiem un dažādām publikācijām par migrācijas, sabiedrības integrācijas un pilsonības jautājumiem. Viņa pētījumu lokā ir arī jautājumi par Latvijas un ASV, kā arī Latvijas un Krievijas attiecībām.

Savā priekšlasījumā latviešu sabiedrībai Sanfrancisko I.Indāns runās par Latvijas ārpolitiku, īpašu uzmanību pievēršot Krievijas jautājumam, kā arī iepazīstinās ar 2012. gadā izdoto grāmatu par Latvijas un ASV attiecībām “Latvia and The United States: A New Chapter in the Partnership”, kuras redaktors viņš ir.

Ieejas ziedojums – $10, studentiem, bērniem par brīvu. 

Advertisements

Discussion

Comments are closed.

Ziedot

Tuvākie sarīkojumi

  • Tikšanās ar EM un uzņēmēju delgāciju October 29, 2017 at 2:00 PM – 4:00 PM
  • Valsts svētku sarīkojums November 19, 2017 at 1:00 PM – 3:00 PM
  • Baltic Christmas Fair - Ziemassvētku tirdziņš December 2, 2017 at 10:00 AM – 4:00 PM 425 Hoffman AvenSan Francisco CA 94114