Pašlaik lasāt ...
Jaunumi

„Mammu, es tevi mīlu” – kinovakars 9. maijā plkst. 7.30 PM

Pienācis laiks mums visiem kopā noskatīties pasaulē iemīļoto un apbalvoto latviešu filmu „Mammu, es Tevi mīlu” (režisors Jānis Nords, 2013.g.).

Filmas izrāde notiks 9. maijā, plkst 7.30 PM Rīgas zālē, Draudzes namā, 425 Hoffman Avenue. Atzīmēsim Mātes dienu ar šo saistošo attiecību trilleri. Līdzi ņemiet angliski runājošos (filmai būs subtitri angliski) un bērnus, kā arī groziņus ar uzkodām. Darbosies vīna bārs. Ieejas ziedojums: $5.

Sinopsis

„Mammu, es Tevi mīlu” stāsta par patiesības dziedējošo spēku un mātes un dēla attiecībām.

Kāda šķietami nenozīmīga piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu nedēļu 13-gadīgā Rīgas skolnieka Raimonda dzīvē. Viņš iepinas nepatikšanās, no kurām viņam jārod izeja pirms nav par vēlu, kā arī jāglābj attiecības ar labāko draugu un māti.

Galveno varoni Raimondu filmā atveido Kristofers Konovalovs no Cēsīm, savukārt viņa mammas lomā iejutusies aktrise Vita Vārpiņa. Daudzsološais Jānis Nords ir ne tikai filmas režisors, bet arī scenārija autors. Šī ir viņa otrā režisētā spēlfilma.

Apbalvojumi pasaules kinofestivālos:

Labākā pilnmetrāžas spēlfilma Berlīnes kinofestivālā «GenerationKplus» sadaļā, Vācijā

Žūrijas balva Losandželosas kinofestivālā, ASV

Labākā filma 9.Telavivas Starptautiskajā bērnu kinofestivālā, Izraēlā

Labākā filma un CIFEJ balva 9. Indijas bērnu starptautiskajā kinofestivālā

Labākais scenārijs – Dānijas rakstnieku ģildes balva Kopenhāgenas starptautiskajā bērnu un jauniešu kinofestivālā „Buster”

Balva Sudraba pils Šveices kinofestivālā Castellinaria

ECFA (European Children Film Award) balva „Zlin” starptautiskajā kinofestivālā Čehijā

Diploms par labāko scenāriju Minskas kinofestivālā Listapad, Baltkrievijā

Žūrijas Zelta zilonis atzinības diploms Haiderabadas starptautiskajā bērnu kinofestivālā, Indijā

Filma atlasīta arī Starptautiskajā Toronto kinofestivālā bērnu un jauniešu filmu sadaļā, Ņujorkas starptautiskajā bērnu filmu festivālā, Skandināvu kinofestivālā Losandželosā, Palmspringsas starptautiskajā kinofestivālā, Hamptonas Starptautiskajā kinofestivālā, Džaipuras kinofestivālā, Indijā u.c.

Par filmu recenzijas raksta pasaules nozīmīgākie kino izdevumi un digitālie mediji („Screen”, „Indiewire”, „Variety”, „Hollywood Report” u. c.).

Ar sveicienu,
Marta Mannenbach

Advertisements

Discussion

Comments are closed.

Ziedot

Tuvākie sarīkojumi

  • Ancient Bonfire Night August 25, 2018 at 6:00 PM – 8:00 PM What is The Night of Ancient Bonfires? The Baltic communties of the Bay Area will be joining our friends and families back home who will be lighting bonfires along the Baltic Sea on this day. We will light a bonfire on the Ocean Beach in San Francisco. The Baltic Sea is a link between our…
  • Diskusija par Saeimas vēlēšanām September 16, 2018 at 1:00 PM – 3:00 PM
  • Sanfrancisko Jaunā teātra izrāde "Sprīdītis?" September 30, 2018 425 Hoffman AvenSan Francisco, CA, United States
  • 13.Saeimas vēlēšanas October 6, 2018 at 7:00 AM – 8:00 PM
Advertisements